TorrentPortal

Nejpřehlednější český Torrent Portal u nás [Torrent Hry,Filmy,Programy a MP3]

Návody

Torrent Klienti

Klienti

BitTorrent

BitTorrent klient autora komunikačního protokolu BitTorrent. Jeho uživatelské rozhraní je jednoduché. Klient je napsán v Pythonu, a lze jej provozovat na řadě platforem včetně Windows, Linux a MacOSX.

Azureus

Funkčně vyspělý multiplatformní opensource BitTorrent klient. Je napsán v Javě, takže funguje na většině současných operačních systémů. Ihned po instalaci je uživatelské rozhraní v češtině (ovšem některé nové funkce již přeloženy nejsou).

µTorrent (čti mikrotorent)

je mimořádně šetrný a nenáročný na systémové zdroje. Jeho celková velikost se pohybuje kolem 150 kB (ke zmenšení je navíc ještě použita kompresní metoda PECompact2). Uživatelské rozhraní je velmi podobné výše zmíněnému Azureu. Napsaný je v C++. Dostupný je prozatím pouze pro operační systémy Microsoft Windows.

BitComet

Napsaný v C++. Dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows.

TorrenTopia

Zajímavý klient pro torrent soubory. Jako jeden z mála umožňuje změnu vzhledu. Bohužel v základní instalaci není v češtině, je nutno se podívat na internet, kde je k nalezení neoficiální čeština. Výhodou je možnost vyhledávání torrentů pomocí vestavěného vyhledávače, který hledá přes Google, portály TorrentSpy, The Pirate Bay, Mininova a Supernova. Minusem programu je, že neobsahuje pokročilé funkce, jako třeba blokování IP adres. TorrentTopia je klient určený spíše pro méně náročné uživatele. Pokročilejší uživatelé se musí poohlédnout po něčem jiném.

ABC

Yet Another BT client (ABC = ABC BitTorrent client) – Rychlý spolehlivý, méně funkcí, jednodušší alternativa k µTorrentu.

BitLord

další pokročilý BitTorrent klient pro Windows.

KTorrent

BitTorrent klient pro Linuxové prostředí KDE.

Internetový prohlížeč Opera

od verze 9.0 obsahuje také torrent klienta

Žádné komentáře