TorrentPortal

Nejpřehlednější český Torrent Portal u nás [Torrent Hry,Filmy,Programy a MP3]

Torrent FILMY

Nejlepší komedie jakou si můžete představit.Pokud jste viděli Borata tak vím o čem mluvím.
Je to trochu nechutné a svým dětem bych to neukazoval. :-D

torrent Po exotech jako Ali G a Borat přichází další z mnoha tváří Sachy Barona Cohena – tím je Brüno, rakouský homosexuál se zálibou ve velice výstředních oblecích. V začátcích, především pro vlastní pobavení, zastavoval lidi po ulicích a vydával se za reportéra fiktivního rakouského prestižního časopisu. A snad by to ani nebyla Cohenova transformace, kdyby to nakonec nedotáhla až na zfilmování.

Jaké Filmy máte nejraději ?

Horory (208)
 

Komedie (368)
 

Akční (293)
 

Drama (47)
 

Romantické (65)
 

Misteriozní (75)
 

Film o známé skupině z doby ledová.
Další příběh mamuta Mannyho, lenochoda Sida a šavlozubého tygra Diega, kteří se tentokrát společně
s mamuticí Elliie (která si už nemyslí že je vačice) a veverkou Scrat propadnou pod ledovce a dostanou se do
jeskyně ve které se uchovává druhohorní klima - a spolu s ním i obří dinosauři...   
Posledni komentare
21.08.2009 11:46:55: omlouváme se za nefunkčnost torrentu Ice Age 3 a do nejbližší doby bude nahrazen.
18.08.2009 14:08:12: nechci nic řikat ale nejde to
 

Již druhý  Film o Autobotech co se převtělujou do aut a rozkládají se do různých robotů.

Transformers: Pomsta poražených 2DVD (Transformers 2: Revenge of
Na začátku příběhu jsou Autoboti a americká armáda uprostřed tajné války proti Decepticonům. Čím více obřích robotů sem přichází, tím zjevnější je nesporná role Transformerů v daleké historii samotné planety Země. Ale ani názory některých politiků, že Decepticoni stále útočí na naši planetu jen kvůli přítomnosti Autobotů, nedonutí Optima Primea (Peter Cullen), aby nechal Zemi nechráněnou, a obrací se na Sama (Shia LaBeouf), aby se stal veřejným hlasem názorů Autobotů a jejich obhájcem před nedůvěřivými byrokraty. Sam však nevěří, že by mohl být v takové záležitosti nějak prospěšný, a proto se snaží zaměřit spíše na studium na univerzitě a opět se zařadit do kolejí normálního života. Podivné vidiny a sny, které se mu zjevují od té doby, co byl vystaven energii mocné Prajiskry, mu však vidinu obyčejného života zrovna neulehčují. A nejen to: Na Autoboty i obyvatele Země čeká nové nebezpečí. Padlý vůdce Decepticonů Megatron (Hugo Weaving) se vrací ze záhrobí a přináší s sebou prastaré zlo z té nejpradávnější historie samotných Transformerů.

 

 

Americký kreslený seriál “Futurama” se dočkal čtvrtého filmového zpracování. Movie s názvem “Futurama: Into the Wild Green Yonder” vydává v DVDRipu grupa ARiGOLD.

torrentNázev filmu je převzat z hymny U.S. Air Force. Zavede nás do antické, milion let trvající bitvy. Samozřejmě se naši hrdinové objeví přesně uprostřed celého dění.

Sci-fi snímek “The Day The Earth Stood Still” je DVDRip…

torrentMysleli jsme, že Země je naše. Byla to chyba. V historii existuje mnoho příkladů střetů civilizací, po nichž ty méně vyspělé zanikly nebo byly zotročeny. V našem filmu jsme těmi méně vyspělými my, lidstvo. Film vypráví příběh mimozemšťana Klaatua (Keanu Reeves), který přicestuje na Zemi s jediným úkolem – zamezit lidstvu jeho organizovanou sebedestrukci i za cenu nejvyšších obětí. Klaatu chce lidstvu pomoci, otázkou je, zda o to vlastně stojíme. Zatímco on chce jednat se světovými mocnostmi, naším jediným zájmem je zavřít jej do laboratoře a vědecky ho prozkoumat. ……Na útěku z laboratoře ho doprovází astrobioložka Helen (Jennifer Connelly), která spolu se svým nevlastním synem uvízne v Klaatuově poslání.

Kvalitní a hlavně finální UNRATED DVDRip nového akčního snímku s názvem “Death Race”, ve kterém si hlavní roli zahrál Jason Statham, je tady díky grupě DASH. V našich kinech se Rallye smrti poprvé odehrálo 20.11.2008.

torrentKdo viděl kultovní bizardní záležitost Death Race 2000, bude jistě zvědavý na tento remake “Carmageddonu” na stříbrném plátně. Děj se odehrává v totalitních a brutálních Spojených státech, kde se většina populace baví sledováním Transkontinentálního závodu, jehož účastníci získávají body za přejeté lidi. Děti a důchodci jsou samozřejmě za nejvíc bodů.

Finální DVDRip nového akčního snímku “Babylon A.D.” s Vin Dieselem v hlavní roli vydává aktivní grupa LUSO.

torrentPříběh se odehrává v blízké budoucnosti, která není pro lidi moc dobrá. Zkušený a trénovaný žoldák Thoorop (Vin Diesel) dostal velmi náročný úkol. Musí dopravit mladou dívku z Ruska do Kanady. Velmi brzy zjišťuje, že je dívka infikovaná geneticky vytvořeným virem, který by svým šířením mohl zavinit vyhynutí lidské rasy. V patách jim je vražedná sekta, která se před ničím nezastaví. Jak skončí dlouhá cesta plná útrap a nastražených pastí?

Lehce nadprůměrný horor “Mirrors” čili “Zrdcadla” od režiséra filmu “Hory mají oči” je DVDRip od grupy LUSO. Tato záležitost měla v našich kinech premiéru 10. září.

torrent Ben Carson (Kiefer Sutherland) už zažil lepší dny. Před rokem byl tento lehkovážný policajt postaven mimo službu kvůli zastřelení kolegy. Tato nehoda ho stála nejen místo, ale vnesla mu do života alkohol a vztek. Žena i děti se mu odcizily a on skončil na rozváleném gauči u své sestry. Carson se ze všech sil snaží získat rodinu zpět a vezme proto práci nočního hlídače v bývalém obchodním domě. Ten, dříve symbol bohatství a úspěchu, nyní chátrá, zdevastovaný mohutným požárem, při kterém zemřelo mnoho nevinných lidí. Během obchůzek v obchodním domě si Carson začne všímat, že s velkými ozdobnými zrcadly na zdech není něco v pořádku. V ohromných blýskavých plochách se odráží obrazy vzbuzující hrůzu. Policista v nich vidí i sám sebe a stojí proti vlastním zlým démonům. Carsonova sestra Angela (Amy Smart) je přesvědčena, že bratrovy noční můry jsou „jen“ následkem stresu a pocitu viny za nešťastné zabití. Zato jeho žena Amy, pragmatická policejní lékařská komisařka, je ke Carsonovým vidinám méně tolerantní. Jeho čím dá tím víc nevyzpytatelné chování je ještě více odcizuje a Amy se obává, že ohrožuje i jejich děti. Carson se na vlastní pěst pustí do vyšetřování a zjistí, že tajuplná síla využívá zrcadla jako vstupní bránu k tomu, aby terorizovala jeho i jeho rodinu. Pokud chce Carson zachránit ženu a děti před děsivou smrtí, musí nějakým způsobem přijít na pravdu ukrytou za zrcadly a přesvědčit Amy, aby mu pomohla zastavit největší zlo, s jakým se kdy setkali.

Umu Thurman uvidíme netradičně v romantickém filmu, který se jmenuje “The Accidental Husband”. DVDRip vydává grupa ALLiANCE.

torrentUma Thurman sice před třemi lety došla na konec své cesty za pomstou a zlikvidovala Billa, ale od té doby na akční žánr zanevřela a začala natáčet romantické komedie. Prime a Moje suberbejvalka však v kinech příliš neuspěly, ale bývalá Černá mamba to zkouší dál. The Accidental Husband je příběh rozhlasové hvězdy Emmy, která během jednoho rozhovoru s posluchačkou v přímém přenosu oznámí, že dává kopačky svému dlouholetému příteli Patrickovi. Dostat takhle znenadání košem je dost nepříjemné, ale když to ještě k tomu slyší miliony cizích lidí, je to vyloženě průšvih. Ale Patrick svojí kůži nedá lacino a Emma si to šeredně odskáče. Jelikož se ale na obzoru objevuje sympaťák Richard s tváří Colina Firtha, možná nás nečeká klasický závěrečný polibek a předtitulkové usmíření hlavních hrdinů. Griffin Dunne začínal jako herec, ale v posledních letech se už víceméně stabilně přestěhoval na druhou stranu kamery a snaží se prokopat do první ligy režisérů romantických komedií. Propadlí lásce a Magická posedlost byly ale filmy, které by asi málokdo toužil vidět podruhé. I když dvojice Thurman/Firth může být zajímavá, Dunne se bude muset vybičovat k životnímu výkonu, aby The Accidental Husban byl něčím víc, než jen průměrnou romantickou komedií.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7