TorrentPortal

Nejpřehlednější český Torrent Portal u nás [Torrent Hry,Filmy,Programy a MP3]

Torrent HRY

Men Of War

Dost krutá RTS “Men Of War” je tady díky RELOADED.

 Jedna z nejznámějších společností, působících ve východní a střední Evropě - 1C Company dnes oznámila, že pracuje na nové strategii, zasazené do prostředí druhé světové války jménem Men of War. Bude se jednat o pokračování úspěšných titulů Soldiers: Heroes of World War II a Faces of War, vydání je naplánováno na léto roku 2008. Men of War se budou odehrávat v Evropě, v období nejtěžších bojů druhé světové. Příběh se potáhne třemi různými kampaněmi, v nichž si zahrajeme za Sověty, Spojence a Němce. Každá z nich je přitom strukturována naprosto jedinečně a ukáže úplně jiný pohled na válku, než v ostatních dvou. Podívám se do Ruska, do severní Afriky, Ukrajiny, Řecka, Německa, Itálie a dokonce i do Pacifiku. K dispozici budeme mít na padesát jednotek všech tříd.

Prostoje mezi jednotlivými misemi vyplní dynamické in-game animace, na jejichž ozvučení jsou autoři ze studia Best Way prý obzvláště hrdí. Novým prvkem, který jsme zatím viděli jen opravdu hrstce her je možnost přizpůsobit si ovládací panely ke svým potřebám, přeházet jejich umístění a podobně. Samozřejmě kromě hlubokého single-player zážitku autoři slibují i propracovaný multiplayer, v němž bude přítomna spousta módů a jakási kontrola toho, že budete hrát vždy proti hráči ze své výkonnostní třídy a ne s mistrem světa (nebo naprostým amatérem).

download this torrent!
Požadavky: OS: Windows XP/sp1 (Windows Vista), CPU: Core 2 Duo 2.33GHz, (Athlon X2 5000+), RAM: 2 GB, Video: GeForce 8600, (Radeon HD 2600) 256Mb, DirectX 9.0c, DVD-ROM, myš & klávesnice, GB volného místa na disku, Síťová hra: Doporučené systémové požadavky, + připojení k internetu o rychlosti 256 kbit/s
Žádné komentáře