TorrentPortal

Nejpřehlednější český Torrent Portal u nás [Torrent Hry,Filmy,Programy a MP3]

Torrent HRY

The GodFather 2

Příjemným překvapením je dnešní vydání gangsterské akce na motivy kultovního filmu “Kmotr”, neboli “The Godfather”. Jedná se o druhé pokračování a hra nabízí trošku něco jiného než se dalo podle prvního dílu čekat.. Hru vydává RELOADED.

  Hra pro PC Kmotr II (The Godfather 2) Druhý díl Kmotra to bude mít v konkurenci GTA IV a Mafie 2 velmi těžké. Už však nyní ukázal, že chce jít tak trochu jinou cestou a svým největším rivalům se vyhnout. Několikrát během prezentace bylo navíc v různých obměnách zopakováno, že Kmotr 2 nebude klást důraz na rozlohu nebo pomíjivý „wow“ efekt. Naopak si bude chtít zahrát s vašimi pocity a zkrátka ukázat, jaké je to být Donem a starat se o svoje město a svoji rodinu.

godfather+reloaded Download .torrent
Hlavní rysy :
- Vybudujte si rodiný klan
Verbujte, cvičte a povyšujte členy své mafiánské rodiny.
- Veďte gang
Berte s sebou do akce až tři další gangstery, včetně specialistů, jako jsou žháři, bombometčíci, kasaři a další. Vydejte jim rozkazy a využijte jejich dovedností ke zničení protivníků.
- Pohled dona (The Don’s View)
Staňte se skutečným donem, koordinujícím všechny akce na 3D mapě: prozkoumejte terén, určete firmám jejich "ochránce", vymezte zóny zločinnosti, objevte nové nezákonné možnosti na poli obchodních monopolů a označte cíle příštího útoku.
- Brutalita černé ruky
Jednejte jako opravdový gangster. Sjednejte si respekt vydíráním a zastrašováním obchodníků a konkurenčních rodin, agresivními útoky a nelítostnými popravami.
- Vydejte se se svou rodinou online
Naverbujte do své rodiny kamarády a vyrazte s nimi po boku do online bitvy o post dona všech donů.
- "Je to jen byznys"
Znovu si prožijte nejlepší okamžiky ze hry The Godfather II v otevřeném světě, inspirovaném legendárním filmovým snímkem.

Minimální konfigurace :

Windows XP, Vista[32bit], procesor 2800MHz, paměť 1024MB RAM, grafická karta s 256MB RAM (nVidea GeForce 6800 nebo ATI X1600 Pro), 9.00GB volno na disku, DVDROM, hra vyžaduje připojení k Internetu
Žádné komentáře