TorrentPortal

Nejpřehlednější český Torrent Portal u nás [Torrent Hry,Filmy,Programy a MP3]

Torrent PROGRAMY

Jaké programy jsou pro vás nejduležitější ?

Antiviry (23)
 

PdF (29)
 

Prohlížeče (22)
 

Hacky (30)
 

Další finální kousek od Microsoftu, tentokrát nový kancelářský balík, a to hned v Enterprise verzi. Vydala skipina WiNK

torrent Sada Office Enterprise 2007, založená na výkonných aplikacích sady Microsoft Office Professional Plus 2007, poskytuje týmům a organizacím nejobsáhlejší sadu nástrojů pro shromažďování a konsolidaci všech typů informací, rychlé vyhledávání požadovaných dat a snadné sdílení důležitých informací s ostatními uživateli v jiných geografických umístěních, za hranicemi organizace a pracujícími online nebo offline.

Přinášíme nejnovější verzi emulačního software Alcohol 120%. Jedná se samozřejmě o plnou verzi. Dřív než se v diskusi začnou objevovat přiblblé dotazy na download cracku, vězte že torrent obsahuje jak instalačku, tak crack a serial.

obrazekProgram se zvláštním názvem dokáže emulovat až 31 virtuálních CD a DVD mechanik současně. Takto emulovaná média, která jsou ve skutečnosti uložena na pevném disku, jsou podstatně rychlejší (výrobci uvádí rychlost 200x).
Největší využití je ovšem otevření image souborů, které se jinak jen těžko zpřístupní (přípony CUE, IMG, BIN apod.). Můžete tak nechat originální CD v bezpečí ve skříni, protože si všechny můžete uložit na disk. Další výhodou je možnost zároveň používat více CD mechanik a nemusíte stále vyměňovat média.
I když je podobných programů více, Alcohol je jedním z nejstarších a nejkvalitnějších a to nejen rozsáhlou podporou formátů, ale také bezproblémovou funkčností. Pro vypalování program podporuje CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, DVD+RW.

Pro ty kvanta lidí co na seznamu hledají “nero 7 download plná verze zdarma” přináším řešení :). Ano, je to Nero 7, plná verze,..a ještě k tomu zdarma.

torrent Nero 7 je nová verze velmi populárního software pro vypalování CD a DVD. Z počátku byl program určen spíše ostřílenějším uživatelům, protože nabízel velmi pokročilé funkce trochu na úkor přehlednosti. Díky součásti Nero Express a Nero StartSmart ovšem nyní zvládne vypalování téměř každý.
Navíc už obsahuje kompletní sadu nástrojů, které budete potřebovat i při těch nejsložitějších situacích – návrh obalů na CD/DVD, zálohování, mapování image souborů, atd.

Zmámý a oblíbený manažer Total Commander vydala ve verzi 6.56 Multilingual grupa TWK.

torrentPravděpodobně nejoblíbenější a nejrozšířenější souborový manažér, který vyniká širokým spektrem funkcí, ale stále si zachovává přehlednost, jednoduchost a rychlost. Produkt není třeba příliš představovat, takže k jeho funkcím jen ve zkratce: dvě okna adresářových struktur vedle sebe, podpora více jazyků, rozšířené funkce vyhledávání, porovnávání a synochronizace souborů, rychlý náhled, prohlížení archivačních formátů: ZIP, ARJ, LZH,RAR, UC2, CAB, TAR, GZ, ACE. Možnost otevřít jen částečně stažené ZIP archívy (v průběhu stahování), vestavěný FTP klient, přístup na zařízení Pocket PC, možnost zadat regulární výrazy ve vyhledávání, záložky pro jednotlivá okna (tabbed interface), ikony pro zobrazení historie a adresářového menu, zobrazení náhledů obrázků, uživatelem definované sloupce, tisk z výpisu souborů, prohlížeč HTML a Unicode souborů, …

Nová očekávaná verze grafického editoru Adobe® Photoshop® CS3 právě vychází a o release ve verzi Extended se postarala ZWTiSO.

torrentPhotoshop CS3 Extended je zcela nová verze tohoto softwaru, která otevírá kreativním profesionálům nové dimenze práce s digitálním obrazem a přináší jim všechny funkce aplikace Photoshop CS3 a navíc průlomové nástroje pro 3-D a pohyblivou grafiku a měření a analýzy obrazu. Photoshop CS3 Extended posunuje hranice možností práce s digitálním obrazem a zjednodušuje pracovní postupy odborníků z oblasti architektury, projekce, zdravotnictví a přírodních věd. Photoshop CS3 a Photoshop CS3 Extended budou v prodeji samostatně nebo jako nosná součást rozšířené řady softwarových balíků Creative Suite® 3 společnosti Adobe, uváděných tento den . Software bude dodáván jako univerzální aplikace pro PowerPC a Macy s procesory Intel i pro Microsoft® Windows® XP a Windows Vista™. Zákazníci se mohou těšit na vyšší úroveň výkonu a rychlosti práce aplikace Photoshop CS3 na systémech Macintosh s procesory Intel a nejnovějším Windows hardwaru.

Super Utilities je kolekcí malých utilitek, které lze využít k optimalizaci činnosti vašeho PC. Přináší grupa PALACE

torrent Super Utilities obsahuje 28 užitečných nástrojů pro optimalizaci, údržbu, opravu a ochranu systému. Součástí programu jsou např. nástroje. Čištění disku a registru, odinstalování aplikací, otimalizace paměti, správa procesů, manažér aplikací po spuštění, nástroje systému atd. Kompletní řešení pro optimalizaci vašeho PC.