TorrentPortal

Nejpřehlednější český Torrent Portal u nás [Torrent Hry,Filmy,Programy a MP3]

Torrent PSP HRY

Torrent Portal pro vás připravil další Serii her , které jsou pro herní konzoly PsP.
Více o Této konzoly najdete na http://psp.novinky.org/

UPOZORNĚNÍ: Mnoho Těchto torrentů má málo Seedů a ještě míň Leecherů . což znamená , že jsou pomalí.

Je to už dlouho, že? Nový japonský demo dorazil dnes: Mawaskes, Puzzle hra, která je nyní k dispozici v Asii. Musíme si přiznat, že si nejsme zcela jisti, jak hrát hru. PSMan62 na PlayStation Fórum to popisuje takto: "[Je] mi připomíná Dr. Robotnik je průměr Bean Machine zpět na Sega Genesis. Zdá se, že jste v podstatě se otočit bloků tvoří tvar, nebo jej připojit k bokům a oni zmizí. Čím víc, tím více pevných blocích objevují na druhé straně. "

Text přeložen google translate (proto omluvte prosím ten pravopis)

Ve městě, kde není nic bezpečného… vše je pod kontrolou pěti gangů.Ocitnete se v policejním autě a budete pronásledovat motorizované gangy. Můžete ze svého vozu skočit na auto gangsterů a přes střechu darebáky odstřelit, využívat své auto jako zbraň, při jeho zničení skočit na jiné a zabavit! Hodně štěstí při lovu gangsterů…
Souběžně s filmem režiséra Zacka Snydera na trh, v březnu roku 2007, přichází nová PSP hra 300: March to Glory. Film a hra dle předlohy grafického románu "300" od Franka Millera, vypráví příběh Krále Leonidase a jeho 300 odvážných sparťanských vojáků, kteří se postavili mnohonásobné perské přesile v legendární bitvě u Thermopyl. Charakteristické prostředí filmu 300: March To Glory a použití barev ovlivňují unikátním způsobem obrazovou podobu filmu. Můžeme se těšit na brutálně intenzivní a graficky silné bojové scény.

- Ve hře 300: March to Glory hráči plně rozpoutají běsnění sparťanské armády za použití jedinečného Wrath bojového systému, kde zdraví Sparťanů zajistíte vhodným použitím obranných schopností a ovládnutím zlomyslných a smrtících útoků.
- Hráči mohou hrát, jako Král Leonidas nebo jeho sparťanský válečný šik. V průběhu hry formují proti mocné perské armádě jednotky inspirované filmem.
- V akční hře 300: March to Glory hráči svádí boj s nepřítelem se třemi zdokonalenými možnostmi výzbroje:
= Meč a štít - základní vybavení sparťanského vojáka.
= Kopí a štít - strategičtější zbroj, která vyžaduje pro úspěch v boji rychlost a smysl pro rytmus.
= Dva meče - jedná se o smrtící kombinaci, pokud se samozřejmě naučíte tuto výzbroj správně ovládat.
- Hra 300: March to Glory kopíruje film a román v intenzitě násilí a krvelačných scén. V průběhu hry mohou hráči použít přes 20 rozdílných kombinací pohybů, které jim umožní utnout hlavu, rozkouskovat a rozcupovat nepřítele.
- Po dosáhnutí velkých činů v boji, hráči získají Kleos nebo-li "poctu", která může být použita k nákupu zbraní a k zpřístupnění nových bojových dovedností a kombinací.
- Filmový vypravěč David Wenham se své role zhostil i ve hře 300: March to Glory.
 Adaptace úspěšné série arkádových leteckých soubojů s vynikajícim grafickým spracováním a výbornou hratelností pro fanoušky rychlé akce teď i pro PlayStation Portable.
 Nikdy jste si nemysleli, že to dopadne právě takhle - absolutní honička, ve které jste štvancem. A lovcem. Nyní si musíte sednout za volant a riskovat všechno, abyste infiltrovali brutální mezinárodní zločineckou organizaci a zničili ji.

Nejnovější díl proslulé automobilové série vyniká propracovaným a atraktivním příběhem, plným skvělé živé akce v hollywoodském stylu, v němž se přesunete do fiktivního světa Tri-City Bay Area a zažijete opět honičky s policí a ba i v samotném policejním voze se budete moci projet.